Sponsor Gösterim

Ücretsiz kameralı Chat: SlutRoulette

slutroulette chat

Chatroulette Türü Site
Slutroulette
, Chatraw ve Chatroulette benzeri erkeklerin sadece kızlarla konuşmasını sağlayan Chatroulette tabanlı bir web site. Bu yüzden diğer sitelere benzer şekilde bu sitede de yaşınızı doğrulamanız şart. Aksi taktirde istediğiniz bir kızla bu sitede konuşma imkanınız bulunmuyor. Sitede bir kızla konuşmak için en az 18 yaşında olmanız gerekiyor. Aksi taktirde her ne kadar para ödemiş olursanız olun banlanama ihtimaliniz yükseliyor. Bu yüzden 18 yaşından küçükseniz bu servisten faydalanmamanızı ve başka sitelere yönlenmenizi tavsiye ederiz.

.
Slutroulette Chatraw gibi, konuşabileceğiniz kadınların demolarını sizlere göstermiyor ancak sitede dünyanın herhangi bir yerinden bir kadınla konuşma şansı yakalayabiliyorsunuz ve ona dilediğinizce show yaptırabiliyorsanız. Slutroulette’de kızlarla konuşabilmeniz için daha önce de belirttiğimiz gibi yaşınızı doğrulamanız gerekiyor. Bunun için de sitenin hemen sol tarafında bulunan mavi Verify butonuna basmanız gerekiyor.

Verify Vefiy Sonrası Hesap Açma
Verify butonuna bastıktan sonra sistem sizden bir kullanıcı adı yani nickname ve kullandığınız bir mail adresi istiyor. Bundan sonra Create My Free Account butonuna basıyorsunuz ve yeni bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfada da gereken bilgilerinizi yazdıktan sonra dilediğiniz gibi Slutroulette’de chat yapabiliyor ve insanlarla konuşabiliyorsunuz. Servise her ne kadar ücretsiz dese de Slutroulette kızlarla konuşabilmeniz için sizden kredi kartı bilgilerinizi talep ediyor ve bir miktar para çekme talebinde bulunuyor. Eğer kızlarla chat yapmayı paraya değer buluyorsanız ve eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorsanız bu servisten faydalanmanızı öneririz.
.
siteye giriş: http://www.slutroulette.com

Bu Gönderiye 2 Yorum “Ücretsiz kameralı Chat: SlutRoulette” yapıldı:

  1. DELİ CADI dedi ki:

    selam herkese, chat bölümüne baktım erkeklerin hepsi çıplak, bu erkeklerin anlayışı hep bu mu çok saçma .s

  2. ikican dedi ki:

    HERSEYİ SEVERİM

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d