Sponsor Gösterim

Ücretsiz Kameralı Sohbet Siteleri 2014

canlı kameralı sohbet

Nette  Zaman Geçirme
Her insanın zaman geçirme anlayışı farklıdır. Kimi sinemaya gitmekten hoşlanır, kimi yürüyüş yapmaktan, kimi oyun oynamaktan, kimi bilgisayar aracılığı ile internetin nimetlerinden faydalanmaktan. İnternette eğlenceli vakit geçirmek isteyen insanlar genellikle oyun oynarlar ya da sosyal paylaşım siteleri ile vakit geçirirler. Bunlara bir alternatifte sohbet ve arkadaşlık siteleridir. Böylece hiç tanımadığımız insanlarla muhabbet edip, yepyeni arkadaşlıklara yelken açabiliriz.

Flipchat kameralı Sohbetin Alanı
Günümüzde bu tür birçok site bulunmaktadır. Bunlardan birisi Flip Chat sitesidir. Tamamen ücretsiz olup, üyelik gerektirmeyen bu site aracılığıyla farklı ve renkli kişiliklerle tanışıp, hayatınızı monotonlaşmaktan kurtarabilirsiniz.

Üstelik sadece sesli ve yazılı sohbetin yeterli gelmediğini düşünen insanlar için geliştirilen kameralı sohbette mevcut. Böylece karşınızdaki insan ile birebir iletişim halinde olabilirsiniz. Hem de sadece bulunduğunuz ülkeden değil, dünya çapındaki bütün ülkelerden insanlarla sohbet etme ayrıcalığı ile.

Flipchat Gibi Kameralı Chat Siteleri
Sadece Flip Chat değil tabi ki, buna alternatif birçok kaliteli sohbet sitesi bulunmakta. Chatraw bunlardan biri mesela. Bu sitede de kameralı sohbetin tüm özelliklerine sahip olabilirsiniz. Yine Bazoocam, Facebuzz, Chatrandom, Lollichat+dialogoo, omegle, chatroulette, tinychat kullanabileceğiniz sitelerden bazıları.

Ücretsiz Kameralı Sohbete Katıl
Hiçbir ücret talep etmeyen bu sitelerde sohbet etmek çok kolay. Tek yapmanız gereken şey siteye giriş yapmak. Ardından otomatik olarak rastgele kameralı sohbet için birine yönlendiriliyorsunuz. Eğer iletişime geçtiğiniz kullanıcıdan hoşnut kalmaz ve başka insanlarla sohbet etmek isterseniz, sonraki seçeneğini kullanmanız yeterli.

Böylece siz konuşmak için beğendiğiniz birini bulana kadar, sonraki seçeneğini seçme imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca sohbet etmekten farklı niyetler taşıyan ve sizi rahatsız eden kullanıcıları da, site yönetimine şikâyet edebilirsiniz. Böylece amacını sapan insanlarla kendiniz muhatap olmadığınız gibi, başka iyi niyetli insanların da muhatap olmamasını sağlayabilir, kaliteli vakit geçirmenin keyfine varabilirsiniz.

Bu Gönderiye 3 Yorum “Ücretsiz Kameralı Sohbet Siteleri 2014” yapıldı:

  1. halilyldz dedi ki:

    slm

  2. feqan dedi ki:

    hahahahaaha

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d