Sponsor Gösterim

Ücretsiz Sesli ve Kameralı Sohbet

wocchat

Facebook ile Sohbet İmkanı
Sohbet siteleri içerisinde bulunan Wocchat, Facebook tasarımına benzer bir sohbet sitesidir. Ana siteye bağlandıktan sonra Facebook’a çok benzediğini görebileceksiniz. Sitede sohbet edebilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Facebook’a birebir benzeyen bir kayıt şablonu bulunmaktadır.

Wocchat Facebook Benzeri Kameralı Sohbet Girişi:

Sitede sağ bölümde bulunan bu şablondan;

  • – “Full Name” yazan yere isminizi yazınız.
  • – “Choose a Username” yazan yere kullanıcı adınızı yazınız.
  • “Email” yazan yere mail adresinizi yazınız.
  • – “Password” yazan yere ise şifrenizi yazarak “Sign Up” seçeneğine tıklayınız.

Bu işlemlerden sonra kayıt olmuş sayılırsınız. Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra en üstte yazan yerden sisteme giriş yapabilirsiniz.
Kayıt Olmak İstemiyorsan Facebook İle Bağlan

Eğer kayıt olmak istemiyorsanız, Facebook girişinizle birlikte sisteme bağlanabilirsiniz. Burada sizi otomatik tanıyacak ve herhangi bir kayıt istemeyecektir. Sohbet sitesinde yer alan kullanıcıları, forum mesajlarını, olayları, müzikleri, resimleri ve sayfaları görebilmek için kayıt olmanız gereklidir. Diğer sohbet sitelerinden farklı olmasındaki sebep, kayıt olma zorunluluğunun olmasıdır.

Bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilmemektedir. Ancak günümüzde birçok kişi bu sohbet platformunu yine kullanmaktadır. Kayıt olduktan sonra profil ayarlarınıza girerek, her türlü bilgilerinizi oluşturabilir ve resminizi ekleyebilirsiniz.
.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d