Sponsor Gösterim

Wechat Ücretsiz İndir 2014

Wechat 2014

Tamamen Ücretsiz popüler Bir Uygulama
Son dönemlerde mobil aygıtlar arasında oldukça trend olan wechat programı kullanıcılar arasında git gide yaygınlaşmaya devam ediyor. Android ve İOS işletim sistemlerinde kullanılan bu program dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

Bu yaygınlığının en önemli nedeni tamamen ücretsiz olması ve cihazları yormayan bir özellikte olmasıdır. Bilindiği gibi bazı chat programları çok ağırdır. Bu sebeple çalıştığı andan itibaren işletim sistemi ağırlaşır ve kullanılamaz bir hale gelir. Bu açıdan wechat çok rahat bir kullanım sağlar.

Wechat Özellikleri

Wechat tıpkı bir telefon operatörünün sunmuş olduğu avantajları sunar. Ses kalitesi oldukça yüksektir. Aynı şekilde toplu görüşmeye de imkan sunar. Yani arkadaşlarınız ile beraber toplu bir sosyal paylaşım sağlayabilirsiniz. Wechat programının sunmuş olduğu bir diğer avantaj da fotoğraf veya videolarınızı karşı tarafa dosya halinde göndermenizdir. Bu sebeple beraberce paylaşımlarda da bulunabilirsiniz. Bunun yanında wechat ile Yaklaşık 40 kişiye kadar toplu görüşme imkanına sahip olabilirsiniz.

Wechat İndirme Linki
Bu muhteşem programa sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.wechat.com/tr/download.html

Bu Gönderiye Bir Yorum “Wechat Ücretsiz İndir 2014” yapıldı:

  1. securty dedi ki:

    tesekkurler…

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d