Sponsor Gösterim

Yeni Arkadaş Bul

yeni arkadaş bul

İnternette arkadaş arama ve yeni arkadaşlıklar kurma üzerine pek çok seçenek olmasına karşın özellikle sosyal platformların artması ve görsellerin filtrelenebilmesi ile en çirkin ya da tipsiz kişilerin bile bir anda ulaşılamaz ve egosu yüksek olduğu aşikar.

Sosyal mecralarda bu zorluklara karşın rastgele sohbetlerin varlığı bir anda avantaj sağlasa da bunun da bilinmez oluşu ve en önemlisi de kaydedilebilme ve ifşa olma diğer dezavantajları. Tabi ikisinin farklı yönlerini ölçmek ve denemek de 18 yaş üstü kişilerin karar vereceği eylemler.

Yabancılarla Sohbet Etme Platformu

İnternette son yılların aktif sitesi olan talkwithstrangers.com dünya çapında ücretsiz sohbet hizmeti sunuyor. Girişte yer alan kutucuğa belirlediğiniz nicki yazıp “Lets Talk” tıkladığınızda sohbete giriş yapıyorsunuz.

Sohbetler karşılıklı olup her an çıkabiliyorsunuz. Sohbete girişte yaş yerine cinsiyet ve yaş belirtmeniz önerimizdir. Bunun yanında ülke de eklerseniz daha seçici olabilir.

Lets Talk sohbet üzerinde;

 • Canlı sohbet odasında yeni arkadaşlıklar edinme
 • Sohbette fotoğraf, video ya da hediye gönderme
 • 100% ücretsiz ve üyelik gerektirmiyor
 • Kimliğinizi saklamak için takma ad yazmanız yeterli

Daha çok ABD, İngiltere ve Avustralya ağırlıklı olsa da son zamanlarda türklerin de sık sık yer aldıkları görülüyor ki büyük kısmı da avrupadaki gurbetçi türkler.

Bu Gönderiye 2 Yorum “Yeni Arkadaş Bul” yapıldı:

 1. murat dedi ki:

  Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
  mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
  yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

 2. Gökhan dedi ki:

  Tamam

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d